MÖBLER / Bord / Piedestal 11435511
nr 1143 5511
Piedestal
mahogny, höjd: 101 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:33:24
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr